Šumaři - od Aše až po Stalingrad

CZECH TRADITION nabízí procházku s lidovou písní "od Aše až po Stalingrad" s kapelou "ŠUMAŘI", která čerpá svůj repertoár z lidových písní od západního koutu naší republiky, jižních Čech, Chodska, Plzeňska a staré Prahy, přes jižní a severní Moravu, Slovensko, Maďarsko až do vzdáleného ruského Stalingradu.

Šumaři se snaží přiblížit lidovou muziku mladému publiku především netradiční interpretací národních písní, nedrží se ortodoxně folklorních zvyklostí daného regionu, ale zároveň herním stylem a harmonií nepřesahují do jiných hudebních žánrů.

Tato kapela je vhodná především pro menší soukromé akce (firemní párty, svatby, rodinné oslavy, atd.), ale zároveň je možné ji využít i pro velké veřejné akce (obecní slavnosti, masopusty, hody, dožínky, atd.).

Výběr některých vystoupení: Gymnázium Rokycany, Městys Mýto, Dětský Filmový Festival "FILMÁK" (Plzeň, Dobřany, Švihov), Den Rokycan, Muzeum Bohuslava Horáka v Rokycanech, Miss Becher Klub - Plzeň, Ochotnický divadelní spolek Mýto, Dioss Nýřany a.s.