Taneční choreografie - předtančení

CZECH TRADITION vám pomůže s výběrem a zajištěním vhodných tanečních choreografů pro nácvik předtančení maturitních a reprezentačních plesů, staročeských bálů, dožínek, májů, půlnočních překvapení, atd., dle konkrétně zadaných témat.

Každý z našeho týmu choreografů je specialistou pro konkrétní taneční styl, jsou členy předních plzeňských tanečních škol, folklorních souborů a pořadateli tanečních Workshopů.

Nabízíme sestavení a nácvik tanečních choreografií těchto stylů
Standardní tance
Latinsko-americké tance
Moderní tance
Lidové tance

Dále nabízíme další netradiční choreografie, jako jsou
Půlnoční překvapení
Krátké taneční grotesky, a jiné …
 

 


Práce tanečního choreografa

Taneční choreograf připraví na dané téma vhodnou taneční choreografii dle vašich konkrétních požadavků a technických možností prostor, ve kterých bude choreografie tančena. Při sestavování jednotlivých choreografií je dán velký důraz na stupeň náročnosti provedení vzhledem k taneční úrovni tanečníků. Výsledně i podprůměrný tanečník může v rámci choreografického celku působit dojmem tanečního parda.  

Taneční choreograf  bude pravidelně dojíždět do vámi zajištěných prostor pro nácviky tance v předem domluvených termínech. Postupně s vámi secvičí danou choreografii.  

Taneční choreograf bude přítomen i na samotné akci, kde bude taneční choreografie předvedena. Před začátkem akce proběhne generální (prostorová) zkouška, při které se doladí poslední  nedostatky  taneční  choreografie vůči  prostoru  a  technickému  zajištění  daného tanečního sálu.